Archyvinė tinklalapio versija laikinai Prezidento pareigas einančio Artūro Paulausko kadencijos metu
  (2004 04 06–2004 07 12)

English version
Prezidento veikla
Kalbos
Pranešimai spaudai
Respublikos Prezidentas
Biografija
Prezidento institucija
Istorija
Teisinė aplinka
Prezidento rūmai
Istorija
Virtuali ekskursija

Laikinasis Prezidentas Valstybės dienos proga įteikė apdovanojimus bei dalyvavo valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje

2004.07.06

Antradienis, liepos 6 d. (Vilnius). Laikinai einantis Respublikos Prezidento pareigas Artūras Paulauskas Valstybės dienos proga apdovanojo Lietuvai nusipelniusius respublikos ir užsienio šalių piliečius.
Tarp pusantro šimto apdovanotųjų – kultūros, meno veikėjai, politikai, pedagogai, verslo atstovai, nuoširdžiu darbu prisidėję prie šalies gerovės kūrimo.
Sveikinimo kalboje laikinasis Prezidentas pasidžiaugė Lietuvos pripažinimu pasaulio valstybių bendrijoje ir akcentavo, kad šiandieniniai pasiekimai yra darbščių žmonių, neabejingų savo šalies likimui, nuopelnas.
“Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad man likimas lėmė jus apdovanoti, paspausti rankas kiekvienam, kuris negaili tų rankų ir širdies bendram reikalui, kurį pavadinčiau vienu žodžiu – Lietuva,” – sakė Artūras Paulauskas.
Laikinasis Prezidentas kartu su kitais šalies vadovais dalyvavo vėliavos pakėlimo ceremonijoje, kur pasveikino susirinkusius S.Daukanto aikštėje ir visus Lietuvos žmones su valstybės švente.

Prezidento spaudos tarnyba

Paruošė Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.